Dzień Dziecka

Już po raz kolejny bawiliśmy się wspaniale na Dniu Dziecka zorganizowanym w naszej miejscowości. W tym roku hasłem przewodnim naszej zabawy było „Bawiąc się pomagamy”. A zabaw, atrakcji i wszelkich uciech dla dzieci było tak wiele, że nie sposób wszystkich wymienić.
Jak zawsze Panie z KGW w Wąwelnie oraz Jacek Grabowski z małymi pomocnikami zadbali o nasze podniebienia serwując przepyszne ciasta i chleb ze smalcem. W trakcie zabaw cały czas realizowaliśmy nasze przewodnie hasło – „Bawiąc się pomagamy” Po raz drugi zbieraliśmy pieniądze na rehabilitację i leczenie naszego mieszkańca Mikołaja, który bardzo dzielnie zmaga się z chorobą.
Wspomóc można było Mikołaja poprzez udział w loteriach, licytacjach jak i dobrowolnych wpłatach do puszek zorganizowanych i nadzorowanych przez CHSCH. Dzięki hojności darczyńców nazbieraliśmy dla Mikołaja ponad 4.000,00 zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Dziecka tak poprzez wpłaty środków finansowych jak i bezpośredni udział.

Zapraszam do fotogalerii,
Tomasz Próchniak